Zdrowie i Uroda

Fotograf ciążowy zaprasza

Jesteś w ciąży? Czekasz z niecierpliwością na przyjście na świat twojego dziecka? Zastanów się, czy nie warto byłoby stworzyć sobie specjalnej pamiątki z tego wyjątkowego okresu? Na pewno zauważasz, że kolejne dni płyną bardzo szybko, twoje ciało szybko się zmienia i każda chwila momentalnie ucieka.

Fotograf ciążowy pozwoli ci je zatrzymać na wieczność i za kilka lat obejrzeć razem z maleństwem jego zdjęcia, kiedy jeszcze znajdowało się w twoim brzuchu. Jeśli martwisz się tym, że nie wyglądasz najlepiej lub nie masz czego na siebie włożyć z takim wielkim brzuszkiem, nie przejmuj się, bo to wszystko sprawy w gestii fotografa ciążowego.

Fotograf noworodkowy i

Zanim powiemy sobie więcej na temat tego, jak przebiega sama sesja, zaznaczmy, że fotografia ciążowa to też sesje z udziałem noworodka. W fotografii ciążowej najwięcej skorzystasz w sytuacji, kiedy fotograf będzie dla ciebie także fotografem noworodkowym. Innymi słowy, fotograf noworodkowy przygotuje dla ciebie sesję także z noworodkiem.

W ten sposób poniekąd uda ci się zamknąć klamrą ten cały czas. A jest to coś naprawdę mocnego, bo najpierw jesteś sama z brzuszkiem, a potem pojawia się dziecko.

Sesja ciążowa i sesja

Nie za bardzo wiesz, jak byś się miała zachowywać w sesji ciążowej albo w sesji noworodkowej? Popytaj na początek swoje koleżanki. Któraś z nich na pewno już z takiej opcji korzystała, ponieważ fotografia ciążowa w Poznaniu jest obecnie bardzo popularna. Koleżanka pokaże Ci swoje książki fotograficzne, w których pozuje sama lub ze swoją pociechą. Opowie o swoich doświadczeniach, a te są bardzo

Zauważysz na pewno, że woje koleżanki pozowały w pięknych sukniach i innych strojach, w których nigdy się nie pokazywały. Są to rzeczy, które na czas sesji ciążowej czy sesji noworodkowej dostały od fotografa. Nie wypełnisz sobie przecież całej szafy rzeczami, w których będziesz chodzić tylko przez kilka tygodni. Nie będzie to jednak żadna bariera dla ładnej sesji zdjęciowej. – savethemoment.photo/tag/sesja-ciazowa

Sama zdecyduj, co ci

Niektóre mamy są trochę bardziej odważne w prezentowaniu swojego ciała, a niektóre wolą zachować więcej dyskrecji. To normalne. Nie przejmuj się – nie ma tutaj żadnej presji. Część z twoich koleżanek na pewno ma zdjęcia odsłaniające prawie wszystko i jeśli też takie chcesz, można je zrobić.

Jeśli wolisz coś bardziej eleganckiego i w bogatszym otoczeniu, fotograf z Poznania przygotuje dla ciebie odpowiednie warunki w takim wydaniu. – savethemoment.photo/tag/fotograf-ciazowy-poznan

Dodaj komentarz