Reklama

Po co nam wysoka pozycja w wyszukiwarce?

Wszystkie agencje interaktywne skupiają się obecnie na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania w wyszukiwarkach internetowych. Nie inaczej jest w przypadku ekspertów Activate, których podstawową ofertą dla wszystkich klientów jest oczywiście pozycjonowanie stron internetowych Poznań. Celem takie go działania jest patrząc bezpośrednio, przyciąganie większej ilości osób na stronę internetową, a patrząc w szerszej perspektywie, poprawnie zyskowności przedsiębiorstwa. To jest najważniejsze.

 

 

Skąd się biorą ludzie na stronie internetowej?

Korzystając z pozycjonowania stron internetowych w Poznaniu można przyciągnąć na swoją stronę internetową nieporównywalnie większą ilość osób niż w sytuacji alternatywnej, kiedy nie stosuje się tego zabiegu. Trzeba sobie bowiem uświadomić, że inne kanały pozyskiwania potencjalnych klientów są wysoce nieefektywne. Jak bowiem można pozyskiwać nowych klientów bez pozycjonowania?

  • Polecenia w oparciu o marketing szeptany pomiędzy dotychczasowych klientów;
  • Drogie reklamy zamieszczane w tradycyjnych mediach oraz w Internecie;
  • Powracający klienci;
  • Osoby, które spotkały się z ofertą firmy poza Internetem.

Nietrudno zauważyć, że powyższe metody są albo bardzo ograniczone, bo ile osób może przyjść z polecenia innych osób zwłaszcza w początkujących firmach, albo mają bardzo wysokie koszty, które w zasadzie znoszą sens opierania się na takich mechanizmach. Pozycjonowanie stron WWW Poznań jako największą zaletę ma to, że możliwe jest uzyskiwanie coraz lepszych rezultatów przy stałych, a nawet przy malejących wydatkach na promocję.

Mechanizm przyciągania osób – www.activate.pl/pozycjonowanie-poznan

W ramach pozycjonowania stron WWW w Poznaniu tak naprawdę wcale nie bombarduje się klienta i nie celuje się w niego. Punktem odniesienia są tutaj przede wszystkim wyszukiwarki internetowe i to ich zadaniem będzie dopiero przekazanie informacji internaucie. Zadanie Activate polega na tym, by wyszukiwarki zaoferowały w pierwszej kolejności usługi promowanego podmiotu.

Ponad 90% internautów szuka dzisiaj produktów i usług właśnie poprzez wyszukiwarki internetowe, więc nastawianie się na nie oznacza możliwość przejęcia zdecydowanej większości wszystkich osób korzystających z Internetu do znajdowania ofert. Co więcej, jeśli to nasza oferta z Poznania znajdzie się na pierwszym miejscu, nie będzie tam oferty konkurencji, więc z miejsca wygramy wyścig konkurencyjny. – www.activate.pl/pozycjonowanie-stron